Namiot imprezowy – jak go wykorzystać pod koniec wakacji?

Wakacje, wakacje… i po wakacjach! Wprawdzie do września pozostało jeszcze nieco czasu, jednak letnie dni mijają niezwykle szybko. Koniec wakacji jest również czasem, który sprzyja rodzinnym spotkaniom oraz takim wydarzeniom, jak np. świętowanie dożynek. I dlatego – choć lato obfitowało w liczne okazje do wyprawienia przyjęcia w Twoim namiocie imprezowym, tak również na koniec wakacji obiekt ten niezwykle się przyda. Jak? Po odpowiedź zapraszamy do naszego tekstu!

Wakacyjny namiot imprezowy

Wieczory stają się coraz chłodniejsze. Coraz wcześniej też zachodzi słońce. Nie oznacza to jednak, że sezon na przyjęcia plenerowe się definitywnie zakończył! Przez całe lato urządzałeś niesamowite wydarzenia w swoim namiocie imprezowym, jednak to wcale nie koniec.

Pożegnaj wakacje z hukiem – dokładnie tak, jak masz na to ochotę! Wystarczy namiot imprezowy w ogrodzie, na łące lub w dowolnie wybranym przez Ciebie miejscu.

Pożegnanie lata w namiocie imprezowym

Chcesz wyprawić w nim niezapomniane przyjęcie na pożegnanie lata? Nie ma najmniejszego problemu! Wykorzystaj swój namiot imprezowy z dascompany.com, dodatkową podłogę, a także oświetlenie, którego używałeś dotychczas. Przydadzą się również stoły, stoliki oraz siedziska.

Niech cały urok tkwi natomiast w dekoracjach oraz potrawach, które będą nawiązaniem do motywu późnego, “babiego” lata. Warto wykorzystać pojawiające się w sierpniu późne warzywa i owoce.

Ciekawą okazją do przyjęcia późnym latem są także tradycyjne dożynki. Możesz zaaranżować swój namiot imprezowy tak, aby przypominał grotę wypełnioną płodami rolnymi. Motywem przewodnim, który jest ochoczo stosowany z tej okazji są kłosy zbóż. Warto umieścić je w kilku miejscach – na stole, przy nakryciach, a także na ścianach bocznych. Możesz z tej okazji przygotować stroiki oraz wieńce ze zbóż, które efektywnie przystroją wnętrze namiotu na czas przyjęcia.

Warto wiedzieć również, że koniec lata nie oznacza końca korzystania z namiotu imprezowego, bowiem możesz go używać również jesienią!