Zegary winylowe – wykorzystaj zużyte płyty!

Płyta winylowa, z której nie da się odtwarzać muzyki, wcale nie musi być bezwartościowym odpadem nadającym się tylko na śmietnik. Zamiast wyrzucać, płytę lepiej przerobić na stylową dekorację ścienną. Szczególnie efektownie wyglądają zegary zrobione z takich płyt – można nimi ozdobić każde pomieszczenie.

Spis treści

Spersonalizowany projekt

Zegar jedyny w swoim rodzaju? W XDiSC to możliwe, ponieważ zegary produkowane są według indywidualnego projektu, a nie masowo, dzięki czemu każda taka dekoracja pozostaje unikalna, oddając charakter i upodobania swojego właściciela. Zegary wytwarzane są na specjalnym ploterze, który bardzo precyzyjnie wycina zadane wzory, do tego na środku można umieścić label z dowolnym napisem albo logo artysty.

Nie tylko czerń

Płyty winylowe są z reguły czarne, ale w XDiSC możliwe jest wytłoczenie krążków także w innych kolorach. Te kolorowe winyle tak samo nadają się do produkcji ściennych zegarów, wystarczy wybrać preferowany odcień i złożyć swoje zamówienie. Kolorowe winyle świetnie pasują do różnych wnętrz – będą ożywiać prostą, skromną stylistykę lub podkreślać ekstrawagancki wystrój. I tak samo jak w przypadku czarnych winyli, na kolorowych zegarach również można umieszczać spersonalizowane labele.

Jak zamówić projekt własnego zegara?

Winylowe tarcze przygotowywane są tak, by bez problemu dało się do nich przymocować mechanizm zegarowy oraz wskazówki. Zegar z winylowej płyty jest tak samo precyzyjny jak standardowy czasomierz ze sklepu, z tą jednak różnicą, że od razu zwraca na siebie uwagę nietypowym wyglądem. Zegary z winyli można zawiesić na każdej ścianie, choć ze względu na swoją konstrukcję nie będą one odpowiednie do stosowania na zewnątrz – to dekoracje przede wszystkim do biur, mieszkań, firm, studiów nagraniowych, hoteli.

Zegary produkowane w XDiSC są bardzo trwałe i jeszcze po wielu latach wciąż będą spełniać swoją rolę. Naniesione na płyty labele nie blakną i nie ścierają się podczas korzystania z zegara, a całość wykonana jest tak starannie, że jak najbardziej można winylowy zegar umieścić w eleganckim wnętrzu.

Dzięki temu, że płyty zyskują nowe życie, udaje się ograniczyć ilość odpadów związanych z produkcją winyli – zegar jest produktem ekologicznym, bezpiecznym dla użytkowników, również jeśli chodzi o wykorzystane do druku labeli farby.