Aranżacja lameli drewnianych w Mardom Decor

Aranżując swoje wnętrze, stajemy niemal przed sporym wyzwaniem. Posiadając szeroki wybór produktów, musimy wiedzieć, które z nich będą najlepszej jakości, będą odpowiednie do pomieszczenia oraz wymarzonego wystroju. Produkty Mardom Decor to doskonałe rozwiązanie do każdego typu pomieszczeń, które odnajdą się nawet w najtrudniejszych warunkach.

Spis treści

Lamele ścienne – ekskluzywny dodatek wnętrz

Lamele to najmodniejszy dodatek aranżacyjny, który w wyjątkowy sposób zmodyfikuje wygląd każdego pomieszczenia. Ich specyfika sprawi, że Twoje zacisze zyska na wyglądzie oraz ekskluzywności. Lamele ścienne Mardom Decor to wysoko oceniane produkty, które możemy użyć w każdego rodzaju pomieszczeniu, dzięki wykorzystaniu w produkcji odpornego tworzywa PolyForce. Doskonale odnajdują się w łazience czy kuchni. Dodatkowym atutem jest wytrwałość materiału nie tylko na wodę, ale też promieniowanie słoneczne oraz uszkodzenia mechaniczne. Lamele ścienne to doskonały produkt dekoracyjny do salonu, na ścianę TV, przedpokoju, a także pomieszczeń użytkowych jak restauracje czy biura.

Listwy wykończeniowe

W produktach Mardom Decor znajdziemy listwy wykończeniowe dedykowane do dopełniania kompozycji sufitowych, podłogowych, ściennych, ale także oryginalne rozwiązania w dziedzinie dekoracji. Najwyższej jakości tworzywo bazowe – niejednokrotnie oparte na zaawansowanych pochodnych polimerów daje możliwość wykorzystania listew nawet w trudnych wnętrzach. Dzięki solidnej wytrzymałości, zniosą uderzenia podczas sprzątania, czy zarysowania np. ostrym narzędziem. Listwy wykończeniowe to produkty na długie lata, a ich dodatkowym atutem jest to, że bez trudu możemy je przemalować na dowolny kolor, dopasowując je do nowej stylizacji swojego zacisza.

Elementy dekoracyjne

Planując aranżację swojego wnętrza, elementy dekoracyjne to najlepsze rozwiązanie dekoracyjne. Pełnią nie tylko przedstawienie graficzne, lecz także posiadają liczne zastosowania. Znajdą zastosowanie jako dopełnienie kompozycji wnętrzarskich, a także jako elementy maskujące np. nierówności ścienne, kable, czy przegrody budowlane. Każdego typu kolumny, rozety czy dekory to elegancki oraz prosty sposób do zmiany swojego mieszkania. Dzięki elementom dekoracyjnym możemy niezwykle uwydatnić charakter pomieszczenia, nadając mu tym samym dopełnienia i harmonii. Umieszczając je, zbędnym będzie dodatkowe uzupełnienie aranżacji w postaci wielu dodatków. Elementy dekoracyjne od Mardom Decor idealnie dopasują się do różnych osobowości.

Maskujące karnisze jako nowoczesne rozwiązania

Karnisze sufitowe oraz maskownice karniszowe Mardom Decor to modny produkt, który pomaga oryginalnie zasłonić klasyczne karnisze, nadając tym samym pomieszczeniu pomysłowości . Oprócz pięknego wykończenia są także perfekcyjnym rozwiązaniem do niewielkich pomieszczeń, gdzie występuje mała odległość między oknem a sufitem. Dzięki idealnej formie produktu możemy zamontować je w praktycznie każdym pomieszczeniu. Karnisze sufitowe uwydatniają charakter ozdobnych tkanin, a także doskonale wpasowują się do wnętrza.

Aranżacja wnętrza z Mardom Decor

Produkty, Mardom Decor to niezliczone możliwości aranżacji wnętrza. Elementy dekoracyjne czy nowoczesne panele ścienne odnajdą się w niemal każdym stylu. Idealnie dobrany produkt sprawi, że możemy stworzyć najróżniejsze kompozycje wnętrzarskie. Dodatkowym atutem jest to, że szeroka oferta oraz wysoka jakość na wiele niepożądanych czynników pozwala na wykorzystanie produktów w każdym pomieszczeniu. Niezależnie od tego, czy jest to wilgotna łazienka, czy podatny na uszkodzenia pokój dziecięcy – produkty Mardom Decor będą działać skutecznie przez lata. To jeszcze nie wszystkie mocne strony. Łatwy oraz szybki montaż, a także możliwość zmiany koloru, zapewni szybką zmianę wizualną pomieszczenia, co sprawi, że aranżacja wnętrza z marką Mardom Decor to przyjemność i oszczędność czasu.