Gdzie najlepiej kupić drzwi zewnętrzne w Krakowie?

Ciężko wyobrazić sobie mieszkanie w nowym domu bez… drzwi zewnętrznych. Ich zakup to ważny moment w wykańczaniu własnych czterech kątów. Muszą pasować do elewacji, stolarki okiennej i dekorować bryłę domu, ale oczywiście również być funkcjonalne. Jak wybrać drzwi zewnętrzne i gdzie ich szukać?

Na co zwrócić uwagę przy wyborze drzwi zewnętrznych?

Decyzja, jakie drzwi zewnętrzne wybrać, pozornie jest dość prosta. Najlepszym wyborem zawsze jest postawienie na drzwi i stolarkę okienną od jednego producenta, co pozwoli uniknąć problemów z montażem, zamówieniem czy po prostu braku estetycznego dopasowania. Nie jest to jednak konieczne: możesz sięgnąć po produkty innej firmy, ale pamiętaj, by na drzwiach wejściowych raczej nie oszczędzać: to one gwarantują bezpieczeństwo w Twoim domu.

Kluczowym kryterium wyboru drzwi wejściowych jest materiał, z którego będą wykonane. Drzwi zewnętrzne mogą być wykonane z PCV, ze wzmocnionego drewna czy z aluminium. Każda z tych opcji ma swoje zalety i wady.

Drzwi zewnętrzne wykonane z aluminium to ostatnio prawdziwy hit w wykańczaniu domów jednorodzinnych. Ich wybór to gwarancja zadowolenia: są niezawodne, wytrzymałe, funkcjonalne i zaprojektowane z designerskim zacięciem. Trzeba wspomnieć także o bezpieczeństwie, które zapewniają: w modelach z oferty Oknoplast można znaleźć na przykład innowacyjne techniki zamknięcia oraz automatyczne ryglowanie.

Czy drzwi zewnętrzne PCV to dobry wybór?

A jak wygląda jakość drzwi wejściowych wykonanych z PCV? Drzwi PCV od Oknoplast są bardzo dokładnie wykończone – wszystkie komponenty są dopracowane, a łączenia i zgrzewy: wzmocnione. Dokładamy wszelkich starań, aby zadbać zarówno o komfort użytkowania, jak i o energooszczędność.

Pamiętamy oczywiście także o bezpieczeństwie. Nasze drzwi zewnętrzne wyposażone są w dodatkowe zasuwy i rygle.

Nie można zapomnieć również o wyglądzie drzwi PCV. Autorskie projekty dostępne w salonach Oknoplast charakteryzują się wyjątkowym wzornictwem. Są ozdobą elewacji i doskonale uzupełniają budynki w niemal każdym stylu architektonicznym. Z łatwością dopasujesz u nas coś do domu w klasycznym, tradycyjnym kształcie, jak i do tego o nowoczesnej bryle. Dodatkowo drzwi są dostępne w wielu kolorach i wariantach dekoracyjnych. Nasze propozycje na pewno trafią w Twój gust!

Panuje przekonanie co do drzwi PCV, że są one produktami tanimi, co świadczy o ich słabej jakości. Modele dostępne w Oknoplast zaskoczą Cię swoją trwałością i ponadczasowością. Jeśli obawiasz się problemów z jakością, na pewno uspokoi Cię długi okres gwarancyjny i niezawodny serwis, który oferujemy.

Gdzie warto kupić drzwi w Krakowie?

Najlepszym rozwiązaniem przy podejmowaniu decyzji jest zapoznanie się z naszą ofertą osobiście. Jeśli interesują Cię zewnętrzne drzwi, Kraków jest Twoim miejscem zamieszkania, mamy dla Ciebie dobre wieści! Posiadamy w tym mieście kilka punktów sprzedaży, w których możesz porozmawiać z konsultantem i podjąć najlepszą dla swojego domu decyzję.

Wizyta w jednym z salonów partnerskich pomoże Ci dopasować idealne drzwi zewnętrzne. Kraków może się poszczycić doskonałymi konsultantami, którzy rozwieją wszelkie Twoje wątpliwości, doradzą i zaproponują najlepsze drzwi dopasowane do Twoich potrzeb i wymagań.