Cztery oznaki, które wskazują, że nadszedł czas przenieść się do większego lokalu

Właściciele firm potrzebują miejsca, które pozwoli na efektywne wykorzystanie wszystkich pomieszczeń. Gdy staje się oczywiste, że przestrzeń jest zbyt mała, należy zwrócić się do agenta nieruchomości, aby znaleźć lokalizację do zakupu lub wynajmu pod nową siedzibę firmy.

Przeanalizuj 4 oznaki, które świadczą, że nadszedł czas, aby przenieść się do większego lokalu, co pozwoli firmie zrobić kolejny krok naprzód.

Spis treści

1. Nie ma wystarczająco dużo miejsca dla wszystkich pracowników

Jeśli nie ma wystarczająco dużo miejsca dla obecnych pracowników, nadszedł czas, aby znaleźć lepszą lokalizację, która lepiej pomieści pracowników. Zagracone otoczenie zwiększa ryzyko wypadków i urazów związanych z pracą. Wybór nowej lokalizacji o większej powierzchni eliminuje bałagan i daje pracownikom dużo miejsca do poruszania się po biurze. Ciasne warunki nie sprzyjają zdrowemu miejscu pracy i utrudniają pracownikom realizację projektów na ograniczonej przestrzeni. Właściciel firmy, który poszukuje nowej lokalizacji, może znaleźć na stronach internetowych informacje o istniejących nieruchomościach biurowych.

2. Nie ma wystarczającej ilości sal konferencyjnych

Ograniczone sale konferencyjne utrudniają prowadzenie spotkań z personelem, partnerami lub innymi osobami. Duża firma potrzebuje kilku sal konferencyjnych, które będą dostępne w każdej chwili i nie będą stwarzać problemów. Przegląd nieruchomości pomaga właścicielom firm znaleźć lepszą lokalizację z kilkoma salami konferencyjnymi, która zaspokoi ich potrzeby. Nowe biuro może również zapewnić lepszy sprzęt audiowizualny lub zapewnić szybkie łącze internetowe. Agent nieruchomości może pomóc właścicielowi firmy znaleźć lokalizację z lepszymi usługami biznesowymi i odpowiednimi powierzchniami konferencyjnymi.

3. Zmniejsza się poziom produktywności

Nagły spadek wydajności jest wyraźnym znakiem niezadowolenia pracowników. Ciasne miejsca pracy są częstym winowajcą i wymagają od właściciela firmy szybkiego podjęcia decyzji. Pracownikom trudno jest zrealizować skomplikowane projekty, gdy nie ma wystarczająco dużo miejsca na materiały, a w pomieszczeniu jest zbyt wiele osób. Konieczne jest, aby pracownicy byli skoncentrowani i mieli spokój niezbędny do skupienia się na projektach. Umieszczenie zbyt dużej liczby pracowników w jednym miejscu uniemożliwia prawidłowe i wysokiej jakości wykonanie zadań.

Poszukiwanie nowych lokalizacji pomaga właścicielowi firmy znaleźć budynek, który lepiej pomieści wszystkie działy. Nowe biuro może zapewnić odpowiedni stopień separacji pomiędzy pracownikami realizującymi złożone projekty. Właściwy budynek zapewnia wystarczającą ilość biur dla kluczowych pracowników i zapobiega ingerencji. Dzięki odpowiedniej ilości powierzchni wszyscy pracownicy są zadowoleni i nie będą mieli problemów z rozwojem.

4. Firma nie ma miejsca na zatrudnianie nowych pracowników

Jeśli nie ma wystarczająco dużo miejsca, aby zatrudnić pracowników, nadszedł czas, aby właściciel firmy znalazł większy budynek dla swoich biur. Obliczenie całkowitej liczby nowych pracowników i istniejącego personelu pomoże właścicielowi firmy określić, ile biur i boksów jest potrzebnych dla wszystkich pracowników. Agent nieruchomości stworzy listę wszystkich funkcji, których potrzebuje firma i znajdzie nieruchomość, która spełni kryteria.

Właściciele firm potrzebują wystarczająco dużo miejsca dla wszystkich pracowników i przyszłych projektów. Sale konferencyjne są często używane, a konieczne jest, aby mieć co najmniej trzy do pomieszczenia spotkań i współpracy. Zwiększenie poziomu produktywności pomaga firmie w terminowej realizacji projektów. Eliminacja ciasnych pomieszczeń pomaga pracownikom wykonywać ważne codzienne zadania bez ryzyka i poczucia dyskomfortu. Przegląd dostępnych nieruchomości w okolicy pomaga właścicielowi firmy znaleźć najlepszą lokalizację dla swojej działalności.