Więcej mocy, więcej przestrzeni, więcej wszystkiego! Seria Samsung Galaxy Tab S

Jeśli kompromisy to dla Ciebie obce słowo i chcesz korzystać z urządzenia, które oferuje wysokąwydajność, rewelacyjny design oraz najnowocześniejsze rozwiązania, koniecznie zwróć uwagę na tablety z serii Galaxy Tab S.

Więcej przestrzeni i mocy na więcej pomysłów!

Przykładowo model Galaxy Tab S8 posiada ekran o przekątnej 11 cali i rozdzielczości WQXGA (2560 x 1600 pikseli). Pamiętaj, że to nie tylko wygodniejsza praca nad projektami i dokumentami, ale również dużo miejsca na różne zadania oraz, co oczywiste – najlepszą rozrywkę! Tworzenie projektu i wideokonferencja? Nie musisz wybierać, po prostu podziel ekran na dwie odrębne przestrzenie, bierz udział w spotkaniu nie przerywając pracy nad ważnym projektem[1].

Zapowiada się długi i ciężki dzień w pracy, a potem wiele obowiązków na mieście? Bateria o pojemności 8000 mAh w modelu Galaxy Tab S8 z pewnością da sobie ze radę, a szybkie ładowanie o mocy nawet 45 W[2] pozwoli uzupełnić energię w mgnieniu oka. Wystarczy podłączyć urządzenie do dedykowanej ładowarki i iść zagotować wodę na herbatę… kilkanaście minut wystarczy, aby uzupełnić energię na kilka godzin pracy urządzenia. Pamiętaj również, że duża bateria Galaxy Tab S8 to również duże możliwości dzielenia się energią z innymi. Za pomocą zgodnego kabla USB Typu C możesz ładować inne urządzenia np. smartfony z mocą do 15 W.

Pełna kompatybilność i płynność pracy z serią Galaxy Tab S8

Zaczynasz projekt w pracy, ale musisz dokończyć w podróży? Nie dasz rady zdążyć na wideokonferencję? Żaden problem! Tablet z serii Samsung Galaxy Tab S8 zapewnia płynność pracy bez żadnych przeszkód. Zaczynaj i kończ projekty tak jak chcesz i gdzie chcesz, płynnie przechodź między urządzeniami, aby zwielokrotnić swoją produktywność. Seria Galaxy współpracuje ze sobą, zapewniając bezproblemową ciągłość na tablecie, telefonie, komputerze i innych urządzeniach do noszenia. Zaczynasz pracę na smartfonie, kontynuujesz ją w pracy na tablecie z serii Galaxy Tab S, a następnie kończysz w domu. Wygodne? Produktywne? Motywujące?

Wyobraź sobie, co możesz zrobić na największym i najpotężniejszym tablecie z serii – Samsung Galaxy Tab S8 Ultra z ekranem o przekątnej 14,6 cala. Taka przestrzeń do pracy, w połączeniu z rysikiem S Pen, oraz pojemną baterią 11 200 mAh, dają niemal nieograniczone możliwości twórcze. Pracuj gdzie chcesz, spędzaj czas wolny tak jak chcesz i zawsze bądź w kontakcie z kim chcesz.

 _____________________

Tekst powstał w ramach odpłatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

[1] Niektóre aplikacje mogą nie obsługiwać funkcji Wielozadaniowość.
[2] Superszybka ładowarka 45 W sprzedawana osobno.