Słuchawki z czystym dźwiękiem, czyli Galaxy Buds2 Pro

Słuchanie muzyki to jeden ze sposobów na relaks po ciężkim dniu. Nie zawsze wybieramy słuchanie jedynie ulubionych zespołów czy wokalistów. Aktualnie modne są także podcasty oraz czytane książki, czyli audiobooki. Nierzadko, podczas chwili odpoczynku potrzebujemy spokoju i odcięcia od zewnętrznych bodźców. W takim przypadku doskonale sprawdzą się słuchawki. Ale czy model Galaxy Buds2 Pro jest w stanie zapewnić nam najlepszej jakości dźwięk?

Spis treści

Jak znaleźć wygodne słuchawki?

Poszukiwania idealnych słuchawek nie zawsze są łatwe. Na samym początku warto zastanowić się, jakie są nasze potrzeby w tej kwestii. Aktualnie chętnie wybierane są modele bezprzewodowe, które ładujemy na bieżąco dzięki nowoczesnemu etui. Takie słuchawki mają niewielkie rozmiary, dlatego bez problemu zmieszczą się w torbie bądź kieszeni. Jednak sam rozmiar urządzenia czy ciekawy design to nie wszystko. Ważne będą także inne czynniki, na które również należy zwrócić uwagę. O czym mowa? Które udogodnienia sprawdzają się najlepiej?

Czy słuchawki z czystym dźwiękiem to must have?

Słuchawki mogą być przydatne w różnych sytuacjach. Co to oznacza? Korzystamy z nich na przykład podczas rozmowy przez telefon, a zwłaszcza w momencie, kiedy nie mamy możliwości trzymania telefonu w dłoni. Pomagają nam odciąć się od otoczenia w sytuacji, kiedy potrzebujemy ciszy i spokoju, ale przede wszystkim oferują nam możliwość słuchania muzyki w dowolnym miejscu. Dobrze natomiast, aby dźwięk był w tym przypadku możliwie jak najlepszy. Szumy i trzaski sprawdzą się podczas słuchania płyt winylowych, a niekoniecznie plików muzycznych zapisanych na naszym telefonie.

Warto więc inwestować jedynie w słuchawki z czystym dźwiękiem. Słuchanie muzyki ma być dla nas przyjemnością i formą relaksu. W tym przypadku marka Samsung zapewnia przesyłanie pełnego 24-bitowego dźwięku do Twoich Buds2 Pro. Właśnie dzięki temu każda nuta brzmi realistycznie. Czym jeszcze wyróżnia się powyższy model? Czy to słuchawki z aktywną redukcją szumów?

Poznaj słuchawki Galaxy Buds2 Pro

Jedną z ciekawych propozycji na rynku jest model oferowany przez markę Samsung. Galaxy Buds2 Pro to między innymi słuchawki z aktywną redukcją szumów. Są tutaj aż i trzy mikrofony o wysokim SNR (jest to stosunek sygnału do szumu). Możesz więc słuchać muzyki, podcastów lub audiobooków bez obaw o zakłócenia z zewnątrz. Jeżeli posiadasz inne urządzenia z serii Samsung Galaxy, to połączenie z nimi słuchawek będzie niezwykle proste. Wystarczy zaledwie jedno kliknięcie. A co z prowadzeniem rozmów? W czasie użytkowania słuchawek dochodzi do wyłączenia trybu ANC, dzięki czemu przechodzą one w tryb nasłuchu dźwięków otoczenia. Rozmawiaj do woli przez telefon oraz inne komunikatory.

Te wygodne słuchawki są niewielkie. W tym przypadku waga wynosi 5,5 g. Jest to niewątpliwie zaleta, jednak istnieje też możliwość ich zgubienia. Marka Samsung postanowiła temu zapobiec, a to oznacza, że dzięki funkcji SmartThings Find możesz w jedną chwilę odnaleźć swoje Galaxy Buds2 Pro. W jaki sposób? Funkcjonuje tutaj wykrycie lokalizacji. Same słuchawki nie muszą znajdować się w tym czasie w etui, aby możliwe były ich znalezienie.

Artykuł powstał we współpracy z Samsung.