Regały metalowe na wymiar w ofercie Dabew

Urządzenie przestrzeni handlowej nie jest prostą sprawą. Komfort użytkowania zależy m.in. od ustawienia regałów – zbyt mała ich liczba ograniczy dostęp do asortymentu, z kolei zbyt duże zagęszczenie utrudni poruszanie się między półkami. Zamówienie regałów na wymiar może ten problem rozwiązać.

Maksymalne wypełnienie przestrzeni

Regały na wymiar, dostępne w ofercie Dabew, sprawdzą się zarówno w małych sklepach, jak i wielkopowierzchniowych marketach. Regały metalowe na zamówienie pozwolą zaaranżować przestrzeń handlową w taki sposób, aby maksymalnie wykorzystać jej potencjał, przy zachowaniu ergonomii i wygody użytkowania. Meble dostępne w standardowych ofertach, często okazują się za wąskie albo za szerokie, nie mają też odpowiedniej wysokości, przez co przestrzeń nie zostaje w pełni spożytkowana, ewentualnie jej urządzanie kończy się czasochłonnymi i kosztownymi przeróbkami regałów.

Oprócz regałów przyściennych można zamówić regały wolnostojące z półkami, otwarte z obu stron. Podczas projektowania trzeba oczywiście uwzględnić ciągi komunikacyjne oraz bezpieczeństwo użytkowników w trakcie układania/zdejmowania towarów, ale właśnie przy regałach na wymiar dużo prościej da się zaaranżować przestrzeń tak, by była funkcjonalna. To także idealne rozwiązanie do miejsc, w których przechowuje się rzeczy o nietypowych rozmiarach – na zwykłej półce się one nie zmieszczą, ale indywidualny projekt uwzględni niestandardowe gabaryty eksponowanych towarów. Co więcej, wybierając systemy modułowe z możliwością aranżowania zmian i regulacji, w każdej chwili będzie można zmienić ustawienie półek i rozbudować konstrukcję, w dodatku takie kompleksowe rozwiązania pozwalają zachować spójność stylistyczną, co nie jest bez znaczenia przy urządzaniu powierzchni handlowych. Na dłuższą metę jest to znacznie tańsze rozwiązanie.

Możliwość adaptacji

Regały metalowe często się kojarzą z mało efektownym wyglądem, ale to zależy od ich wykończenia. W Dabew dba się nie tylko o jakość ale też i o estetykę wyposażenia sklepów. Doświadczona kadra jest w stanie sprostać wykonaniu nawet najbardziej skomplikowanych projektów. Metalowe korpusy ekspozytorów wykonanych na zamówienie można połączyć z innymi materiałami takimi jak drewno, kamień, akryl, płyta MDF, grafikę, oświetlenie led, aby urzeczywistnić nawet najbardziej ekstrawaganckie pomysły projektanta. Regały  można zaprojektować w taki sposób, aby z łatwością można było zmieniać grafikę, panele ozdobne lub poszczególne ich części a ich zamontowanie nie wpływa negatywnie na parametry techniczne sklepowych mebli.